Okręg 1

Kandydaci na radnych – OKRĘG 1

1. Wanda Kopcińska

Wieloletnia nauczycielka. Dwoje dzieci. kandyduję , aby nadal służyć mieszkańcom Ursusa, rozwiązywać problemy dzielnicy. Do Państwa dyspozycji oddaję swoje umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie.

„Czyń ludziom to , co sam byś chciał od nich otrzymać”.

2. Dariusz Kraśniewicz

Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 11 w Warszawie. Trener, wychowawca dzieci i młodzieży. Żonaty, córka. Będę zabiegał by Dzielnica Ursus była wyjątkowym miejscem do życia dla ludzi lubiących czynny wypoczynek i sport. Zadbam o propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu przez mieszkańców naszej Dzielnicy, szczególnie mam na myśli dzieci, młodzież oraz seniorów.”

3. Katarzyna Winek

Z wykształcenia i powołania jestem nauczycielem . Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie mężatka i mama dwojga dzieci :Oliwki i Wojtusia. W czasie wolnym działam jako instruktor ZHP, członek Komendy Hufca Ursus- Włochy. Uczestniczę tez w Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego . Mieszkając w Ursusie ponad trzydzieści lat, wydaje mi się że znam problemy i potrzeby mieszkańców Ursusa zarówno tych młodych jak i tych starszych. Jako osoba z natury otwarta  staram się utrzymywać kontakt z przedstawicielami wszystkich grup wiekowych jak i społecznych. Najbliższe memu sercu są sprawy oświaty oraz organizacji pożytku publicznego naszej Dzielnicy.

Moje motto: „Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach”.

4. Jerzy Domżalski

Historyk i dziennikarz, autor kilku książek o Ursusie.Od 1990 r. związany z samorządem lokalnym. Były rzecznik prasowy Urzędu Gminy i redaktor naczelny „Dziennika Ursusa”. Członek Zespołu Nazewnictwa Miejskiego, działacz Klubu Myśli Politycznej w Ursusie. Uhonorowany Warszawską Syrenka i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. W tym roku otrzymał odznakę „Za zasługi dla niepodległości 1956-1989”.

Hasło: Rzetelność, wiedza i uczciwość

5. Artur Marek Fiks

Żonaty, dwoje dzieci. Doktor nauk ekonomicznych – wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny warszawskich uczelni wyższych.  W Radzie Dzielnicy chciałbym zająć się problemami i potrzebami młodych małżeństw i dzieci.

Moje motto: „Zmieńmy Ursus dla naszych dzieci

6. Jolanta Oracka

Wykształcenie wyższe, pedagogiczne. Trzech synów.
Od 50 lat mieszkam w Ursusie. Pracuję z najmłodszymi dziećmi wpajając im podstawowe wartości moralne i patriotyczne.
Szczególnie bliskie są mi problemy rodzin wielodzietnych i osób niepełnosprawnych.

Moje motto: „Im więcej dasz z siebie innym, tym więcej od nich otrzymasz

7. Paweł Smoliński

Jestem mężem i ojcem dwójki dzieci. Aktywnie zajmuję się polityką i psychologią. Na terenie Ursusa organizuję Warsztaty Umiejętności Wychowawczych dla rodziców oraz Akademię Mocy- zajęcia wspierające rozwój dzieci; www.akademia-dialogu.pl  Jako Radny Dzielnicy Ursus chciałbym działać na rzecz rozwoju terenów zielonych i rekreacyjnych, współtworzyć udogodnienia dla osób starszych, udoskonalać infrastrukturę komunikacyjną, intensywnie zabiegać o zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza w okresie jesienno-zimowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *