Okręg 2

Kandydaci na radnych – OKRĘG 2

1. Adam Chmielewski

Nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach Ursusa, (min. w Szkole Podstawowej nr 2 na Gołąbkach, Gimnazjum nr 131 – obecnie Szkoła Podstawowa nr 381). Trener I klasy piłki nożnej, przez wiele lat związany z klubem K.S. „URSUS”. Żonaty, ojciec dwóch synów. Mieszkaniec Ursusa od urodzenia.
Radny Dzielnicy Ursus – Wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Spraw Społecznych, członek Komisji Oświaty oraz Komisji Gospodarki Przestrzennej w Radzie Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy
Hasło:
Lokalny samorząd dla lokalnych potrzeb mieszkańców – Grajmy dla Ursusa

2. Irena Jarzębak

Nauczyciel dyplomowany, manager, od 1990 pracuje w szkole w Gołąbkach, mężatka, jedna córka. Zajmuję się harcerstwem, ekologią i wolontariatem, mam laureatów w konkursie „Ośmiu wspaniałych”. Jestem przewodnikiem miejskim. Moje motto: „Wartością człowieka jest to co może zrobić dla innych”

3. Grzegorz Bartosiński

Nauczyciel dyplomowany w Szkole Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Opiekun wolontariatu. Żonaty, dwoje dzieci, jedno niepełnosprawne. Absolwent KUL. Zaangażowany w pomoc liturgiczną w parafii Bożego Ciała w Ursusie.

Moim powołaniem jest pomaganie potrzebującym”.

4. Anna Klepacka

Rodowita mieszkanka Ursusa. Matka trójki dzieci, babcia dwóch wnuczek. Wieloletni wychowawca dzieci młodszych, nauczyciel dyplomowany edukacji wczesnoszkolnej w SP2. W Radzie Dzielnicy chciałabym się zająć oświatą oraz poprawą jakości życia i bezpieczeństwem mieszkańców.

Hasło: Dobro dzieci i ich rodzin to najważniejsze zadanie

5. Jan Czarnecki

Technik mechanik, żonaty, dwie córki, absolwent studium prawno – samorządowego. W latach 1998-2002 Wiceprzewodniczący rady Gminy Warszawa Ursus. Pracownik MPWiK m.st. Warszawa.

Hasło: Chwalebne jest czynić to co należy, a nie to co wolno.

6. Sebastian Rychliński

Mąż, ojciec, katecheta. Od urodzenia mieszkam w Ursusie. Na co dzień cieszę się moją rodziną. Jestem nauczycielem religii.

Hasło: Dla mnie w rodzinie jest moja siła.

7. Anna Kałużna

Ursus zawsze był domem dla mojej rodziny i moim miejscem na ziemi. Jestem nauczycielem dyplomowanym SP11, menedżerem i animatorem kultury. Aktywizuję młode i starsze pokolenie poprzez działalność artystyczną. Współpracuję z domami kultury i parafiami. Kandyduję do Rady Dzielnicy Ursus, ponieważ są w niej potrzebni nauczyciele, zaangażowani w rozwój oświaty i kultury.

Zależy mi na bogatszej ofercie dla dzieci i seniorów.

„Wychowanie i edukacja przez kulturę. Praca i działanie z pasją”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *