Okręg 3

Kandydaci na radnych – OKRĘG 3

 

1. Wiesław KRZEMIEŃ

Inżynier mechanik, studia podyplomowe z prawa samorządowego, zarządca nieruchomości, wiceburmistrz dzielnicy, żonaty, trzy córki, czterech wnuków. „Wniosłem zasadniczy wkład w rozwój dzielnicy. Dopilnuję, aby zaplanowane zadania zostały wykonane, wykorzystam w pracy dwudziestoletnie doświadczenie w samorządzie”.
Moje przesłanie: „Ursus dumą mieszkańców”.

2. Anna Hanna Lewandowska

Inżynier, informatyk, nauczyciel. Egzaminator z europejskimi uprawnieniami – ECDL, studia podyplomowe na UW i SGH. Mężatka, dwoje dzieci, radna dwóch kadencji.
Doświadczenie, które zdobyłam jako radna, spożytkuję dla mieszkańców. Pragnę nadal z Państwem współpracować i służyć lokalnemu środowisku.
Moje motto: Dziecko i młodzież najważniejsze w oświacie naszej Dzielnicy”.

3. Piotr Igor Adamus

Lekarz specjalista medycyny rodzinnej, absolwent Liceum im. L. Kruczkowskiego i Warszawskiej Akademii Medycznej. Pracuje w przychodni w Ursusie oraz pełni dyżury w Centrum Medycznym Banacha. Chcę zając się rozwiązywaniem problemów służby zdrowia, oświaty sportu oraz infrastruktury technicznej Dzielnicy.
Tu mieszkam, tu pracuję, tu działam”.  

4. Wojciech Jacek Skorupski

Urodziłem się 9 czerwca 1991 w Warszawie i od tamtej pory mieszkam w Ursusie. Traktuję  go jako nasz wspólny dom. Dlatego chciałbym by był on przyjazny i otwarty dla nas wszystkich, którzy w nim mieszkamy. I to niezależnie od tego, czy pokonujemy go samochodem, pieszo, rowerem, pchając przed sobą wózek dziecięcy lub tzw. balkonik, czy poruszając się na wózku inwalidzkim. Z taką wizją (rozwinięciu której poświęciłem znaczną część edukacji tak w kraju (Uniwersytet Warszawski) jak i za granicą. Przystępuję dziś do wyborów – jako mieszkaniec, nie jako polityk. Jako radny chciałbym się zająć przede wszystkim dostępnością przestrzeni miejskiej, a także sprawami oświaty i kultury w dzielnicy.

https://wojciechskorupski.github.io/

5. Wioletta KOPACZ

Pedagog, Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego w Ursusie. Absolwentka filologii polskiej, pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz zarządzania oświatą. Rdzenna mieszkanka Ursusa, mężatka, mama dwóch córek.
Wszechstronny rozwój najmłodszych mieszkańców Ursusa jest dla mnie priorytetem.
Moje motto: „Piękne słowa tylko szkodę przynoszą, jeśli nie są poparte czynem, choćby próbą działania. Słowa zobowiązują”.

6. Mariusz Marcin Pięta

Do niedawna pracownik korporacji, obecnie lokalny przedsiębiorca. Mieszka na Skoroszach 17 lat, jestem ojcem 2 letniego Iwo. Bardzo zależy mu na rozwoju Skoroszy, jako młody ojciec zwraca także uwagę na problemy związane z dziećmi i ich edukacją.

Motto: „Skorosze dobrym miejsce do zamieszkania i pracy!

https://www.facebook.com/radnyMMP/

7. Agnieszka GAJEWSKA

Wykształcenie wyższe. Mężatka. Mieszka i pracuje w Ursusie. Pełni funkcję wicedyrektora w państwowym przedszkolu. Dobra komunikacja międzyludzka jest podstawą do rozwoju.

Moje motto: W życiu istnieją rzeczy o które warto walczyć…. Zadbaj więc o swoją przyszłość, bo to właśnie w niej spędzisz resztę swojego życia”.

8. Krzysztof CEGIEŁKA

Nauczyciel wychowania fizycznego i trener w klubie sportowym KS „Ursus” w Warszawie. Mieszkaniec Ursusa od urodzenia. Moim celem jest poprawa infrastruktury sportowej i wychowanie dzieci i młodzieży w duchu rywalizacji sportowej.

Moje motto: „Nauka podstawą a sport to zdrowie”.

9. Izabela GROMEK

Pedagog w zakresie doradztwa zawodowego i polityki socjalnej, absolwentka studiów podyplomowych, dyplomowany coach. Zawodowo i z przekonania zaangażowana w profesjonalne wsparcie i rozwój ursuskich rodzin, pracuje jako asystent rodziny. Prywatnie mama 8 letniego syna. Dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu skutecznie pomaga wielu rodzinom w przezwyciężaniu trudności. W służbie mieszkańcom Ursusa chcę budować i rozwijać lokalny system wsparcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *