Okręg 4

Kandydaci na radnych – OKRĘG 4

1. Paweł Piotr Dilis,

lekarz, menadżer ochrony zdrowia, specjalista medycyny rodzinnej. Żonaty, troje dzieci. Radny kadencji 2014 – 2018.

Motto: „Władza nie jest ambitnym celem, ale narzędziem i możliwością czynienia dobra”.

2. KAZIMIERZ STERNIK

Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursus 2014-2018, 58 lat, żonaty, dwoje dzieci, wykształcenie wyższe, mieszkaniec Ursusa od urodzenia. Menadżer, nauczyciel dyplomowany, trener w UTS „Akro-Bad” wychowawca młodzieży, w tym wielu medalistów Mistrzostw Polski, Europy, Świata w akrobatyce sportowej, pracuje w Ursusie 34 lata. MÓJ PROGRAM: Oświata, sport i rekreacja ofertą dla młodzieży i dorosłych, poprawa infrastruktury sportowej i komunikacyjnej w Ursusie, bezpieczeństwo – brak tolerancji dla patologii i przestępczości, Dom Kultury miejscem tożsamości Ursusa, działać tak, żeby było normalnie – zaufaj i zagłosuj.

3. Tomasz Zbigniew Dąbrowski

urodzony w 1975r. Od ponad 40 lat mieszkaniec Ursusa. Szczęśliwy mąż i ojciec 3 dzieci. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej PW. Radny i przewodniczący komisji rewizyjnej mijającej kadencji. Społecznik, członek Światowego Związku Żołnierzy AK. Pragnę działać dla dobra mieszkańców i pomagać im w rozwiązywaniu problemów.

4. Iwona Bogumiła Olejarczyk

Wykształcenie wyższe pedagogiczne. Pracuję jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Ursusie. Mężatka, troje dzieci. Wszystko zależy od nas, od naszych chęci i zaangażowania.

Moim hasłem wyborczym jest: „Wspólnie stwórzmy lepsze jutro”.

za i uczciwość

5. Barbara Wikalińska

Inżynier zarządzania produkcją, mężatka, matka dwóch córek, 2017-2018 Przewodnicząca Rady Rewizyjnej w  Szkole Podstawowej.nr 382, Kandyduje, aby przez ciężką pracę służyć mieszkańcom Ursusa, a przede wszystkim tworzyć środowiska przyjazne  rodzinom.

Moje motto: „Człowiek jest wielki  nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest ; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

6. Bolesław Staniszewski

Technik mechanik, żonaty, dwie córki, wnuczek. Przewodniczący Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów „Ursus”. Pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Seniorów Dzielnicy Ursus. Otwarty na ludzi biednych i emerytów. Zadbał o siedzibę dla wymienionego Stowarzyszenia. Zabiega o usprawnienie prac placówek służby zdrowia oraz likwidację barier architektonicznych.

Motto: „Ten tylko ma serce, kto je ma dla drugich”.

7. Bożena Iwaniukowicz

57 lat, animator Kultury, działacz społeczny. Od 2008 roku członek Chóru Cantate Deo. Od 2011 roku prezes Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen”. Mieszka w Warszawie-Ursusie od 2004 r. Pracuje w Ośrodku Kultury „Arsus”.  Od 2012 roku pracuje w Dzielnicowej Komisji  Dialogu Społecznego. Dwie córki.  Najważniejsze zadania w Radzie: budowa nowego Centrum Kultury wraz z przestrzenią na Miejsce Aktywności Lokalnej, budowa społeczeństwa obywatelskiego.

8. Agnieszka Kołaczek

Lat 35. Rdzenna Mieszkanka Ursusa. Moją pasją jest pomoc społeczeństwu. Od 13 lat codziennie oddaje siebie innym Jako Protetyk Słuchu. Silne ukształtowanie postawy moralnej, dobroć serca i szacunek do innych sprawiają, iż liczę się z ludźmi i ich potrzebami. Moim planem jest stworzyć szpital jednego dnia angażując do tego lekarzy specjalistów. Mając na względzie ludzi chorych i samotnych chce uruchomić Hospicjum domowe /stacjonarne dla mieszkańców naszej dzielnicy. Więcej bezpiecznych i doświetlonych przejść dla pieszych oraz modernizacja dróg w Ursusie. Utworzenie ognisk i świetlic dla młodzieży i starszych mieszkańców Ursusa, by rozwijać ich pasje i zainteresowania. Moja kreatywność i efektywność w działaniu sprawiają, że nie istnieją dla mnie puste obietnice. JA NIE OBIECUJE, JA DZIAŁAM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *